WIRTUALNE BIURO

SALE KONFERENCYJNE

CO-WORKING

USŁUGI BIUROWE

ZAKŁADANIE FIRM

AKTUALIZACJA DANYCH

 

Clever Office oferuje Państwu pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej oraz w aktualizacji danych adresowych. Wypełnimy z Państwem wnioski rejestracyjne i doradzimy w obszarze wyboru formy działalności i doboru PKD:

 

  • pomoc w wypełnianiu dokumentów rejestracyjnych lub aktualizacyjnych,
  • doradztwo w zakresie wyboru właściwej formy działalności,
  • składanie dokumentów w urzędach.

Jak wiadomo rejestracja własnej działalności gospodarczej wiąże się z licznymi formalnościami. Jeśli obawiają się Państwo wizyty w urzędzie lub po prostu nie chcą tracić czasu i energii na wypełnianie wniosków i całą biurokrację nasza oferta skierowana jest właśnie do Was.


Biuro Clever Office oferuje kompleksową pomoc w założeniu firmy. Nasi pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, które są niezbędne przy załatwianiu wszelkich formalności. Możemy zarejestrować Państwa firmę w Urzędzie Miasta, ZUS bądź Urzędzie Skarbowym. Doradzić w zakresie formy opodatkowania czy pozyskaniu dotacji z UE. Chętnie podpowiemy również w jaki sposób zmniejszyć obciążenia podatkowe wykorzystując optymalizację kosztów. Co więcej korzystając z naszej pomocy przy założeniu firmy zaoszczędzą Państwo czas, pieniądze i… nerwy.

Niezależnie od tego czy asystujemy czy załatwiamy za Państwa formalności dokładamy wszelkich starań, by cały proces rejestracji firmy przebiegł szybko i skutecznie.

Text...